АРХИВ

ОЛІМПІАДА-2024: ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОПОВНИЛА СКАРБНИЧКУ МЕДАЛЕЙ

5 августа, 15:00

Всього три медалі — одну золоту та дві бронзові — здобули атлети від України.

У фіналі олімпійського турніру з стрибків у висоту Україну представляли дві легкоатлетки — Магучіх та Геращенко. Геращенко, завершивши виступи в секторі, розділила бронзову медаль з австралійкою Елеонор Паттерсон, подолавши висоту 1,95 метра. Обидві спортсменки не змогли підкорити висоту 1,98 метра.

Ярослава Магучіх продовжила боротьбу за золото з австралійкою Ніколою Оліслагерс і здобула титул олімпійської чемпіонки. Магучіх з першої спроби подолала висоту 2,00 метра і обійшла Оліслагерс за кількістю спроб.

Ще одну бронзову медаль для України здобув метальник молота Михайло Кохан з результатом 79,39 метра.

Також нещодавно Сергій Куліш завоював срібну медаль у стрільбі з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів. Куліш у кваліфікації набрав 592 бали з 600 можливих, поступившись лідеру з Китаю Лю Юкую лише на два очки. У фіналі він набрав 461,3 очка, що забезпечило йому друге місце.

У підсумку Україна піднялася з 38-го на 17-е місце в загальному медальному заліку, здобувши 6 медалей — 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові. Ігри в Парижі триватимуть до 11 серпня. Підтримуємо українську збірну!

ЧОРНОМОРСЬК | ІТ-3: ЗА АКТУАЛЬНИМИ ПОДІЯМИ СЛІДКУЙТЕ РАЗОМ ІЗ НАМИ