ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ТРІУМФ МОЛОДИХ СПОРТСМЕНІВ: ЧОРНОМОРЦІ — ПЕРЕМОЖЦІ ГІМНАЗІАДИ УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

5 августа, 13:30

У столиці України відбулася VI літня Гімназіада України з пляжного волейболу, яка зібрала 19 чоловічих та 17 жіночих команд з усієї країни.

Про це повідомили в КДЮСШ Чорноморська.

Змагання, що проходили протягом 4-х днів, стали справжнім святом спорту та показали високий рівень підготовки молодих спортсменів. Чорноморські хлопці та дівчата гідно представили Одеську область, показавши відмінні результати. У категорії дівчат 1-е місце посіла команда у складі Ніценко Катерини та Качіоні Вікторії.

Третє місце серед дівчат вибороли Гедзул Вікторія та Дзінька Єва, які також продемонстрували високий рівень майстерності та бойовий дух.

Серед хлопців 1-е місце посіли Скрипниченко Єгор та Ушаков Савелій. Їхня пара показала відмінну техніку та тактичну підготовку, що дозволило їм стати найкращими на цих змаганнях.

Переможці Гімназіади отримали не лише медалі та грамоти, а й право представляти Україну на Всесвітній Гімназіаді, яка відбудеться у жовтні в Бахрейні.

Бажаємо спортсменам успіхів на Всесвітній Гімназіаді та нових спортивних перемог!

ЧОРНОМОРСЬК | ІТ-3: ЗА АКТУАЛЬНИМИ ПОДІЯМИ СЛІДКУЙТЕ РАЗОМ ІЗ НАМИ