ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ЗМАГАННЯ ЗА МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ: ЯК ЧОРНОМОРСЬКІ ВОЛЕЙБОЛИСТИ ВИБОРОЛИ КВИТОК НА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

7 августа, 12:15

Наприкінці липня в Одесі відбувся чемпіонат області з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат двох вікових категорій: U-14 та U-16. Ці змагання стали відбірковим етапом на чемпіонат України, який пройде в серпні в Києві.

Про це повідомили у КДЮСШ Чорноморська.

У чемпіонаті взяли участь молоді волейболісти з Роздільної, Балти, Одеси та Чорноморська. Змагання відзначилися не лише високим рівнем підготовки учасників, а й емоційною напругою на піщаних майданчиках.

Юні волейболісти Чорноморська показали гарні результати. У категорії U-14 Моісеєнко Кирило — Власенко Ілля посіли почесне перше місце. Одразу 2 пари Свириденков — Форманюк (хлопці) та Іванова — Ходаченко (дівчата) вибороли бронзу, а пара Лісовська — Носаль — срібло.

У категорії U-16: Кнігін — Крайждан (хлопці) та Покора — Малецька (дівчата) вибороли абсолютне золото, Нікітюк — Апостолов (хлопці) та Медведєва — Покора (дівчата) забрали срібло, а от пара Авдєєва — Бурлак поборолись за бронзу.

Тепер переможці чемпіонату Одеської області готуються до національного фіналу в Києві, де змагатимуться з найсильнішими командами з усієї України.

ЧОРНОМОРСЬК | ІТ-3: ЗА УСІМА АКТУАЛЬНИМИ ПОДІЯМИ СЛІДКУЙТЕ РАЗОМ ІЗ НАМИ