ТВ
АРХИВ

БРОНЗОВИЙ ТРІУМФ: ЧОРНОМОРЕЦЬ ПІДКОРИВ ЄВРОПУ НА БАЙДАРЦІ-ЧЕТВІРЦІ

2 июля, 11:30
27-30 червня у Братиславі (Словаччина) відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.

Про це повідомляє КДЮСШ.

Словаччина вперше приймала Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь спортсмени з 36 країн світу. Безпосередньо, Україну представляли 37 учасників, серед яких і юний чорноморець — Данііл Думанський.

Вихованець КДЮСШ посів третє місце у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів. Разом з ним у команді виступали Давід Лупін з Баштанки, Максим Пятковський з Дніпра та Лука Попелюк з Обухова.

Тренування бронзового призера проходять під керівництвом досвідченого тренера Ігоря Вескребенцева, який допоміг йому досягти нових висот у спорті. Бронзова медаль на Чемпіонаті Європи стала черговим підтвердженням таланту та працьовитості Думанського.

Загалом, збірна України з веслування на байдарках і каное посіла 2-ге місце у медальному заліку, здобувши 11 нагород. Ця перемога стала важливим кроком у кар'єрі молодих спортсменів і підтвердила високий рівень підготовки українських веслувальників.

НОВИНИ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ

«ПОНАД МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ НА ЗСУ: ЧОРНОМОРЦІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ БЛАГОДІЙНОГО ТУРНІРУ З ВОЛЕЙБОЛУ», — детальніше у нашому Телеграм-каналі