ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ЧОРНОМОРЦІ НА П'ЄДЕСТАЛІ: СПОРТСМЕН ДАНІІЛ ДУМАНСЬКИЙ ВЗЯВ «СРІБЛО» НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ

22 июля, 09:37

Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное відбувся у м. Пловдів (Болгарія) з 17 по 21 липня.

Про це повідомили у КДЮСШ Чорноморська.

Змагання відбулись серед юніорів та молоді до 23 років. Думанський Данііл, юний чорноморський спортсмен, продемонстрував відмінний результат.

Хлопець посів ІІ місце на Чемпіонаті в олімпійському виді програми «байдарці-четвірці» на 500 метрів. Успіху він досяг разом зі своїми товаришами по команді: Давідом Лупіним з Баштанки, Максимом Пятковським з Дніпра та Лукою Попелюком з Обухова.

«Даніїл Думанський є перспективним спортсменом, і на його рахунку вже є бронзова медаль чемпіонату Європи. Його досягнення свідчать про великий потенціал і прагнення до перемог. Ми бажаємо Даніїлу не зупинятися на досягнутому і перевершити свої результати у майбутніх змаганнях», — зазначили в КДЮСШ.

Вітаємо спортсмена, його батьків та тренера Ігоря Вескребенцева з чудовим результатом – призовим місцем на чемпіонаті світу. Бажаємо подальших успіхів та нових спортивних вершин!

НОВИНИ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ

«ПІДКОРЮЄМО ТУРЕЧЧИНУ: ВИХОВАНКА ШКОЛИ МИСТЕЦТВ ЗДОБУЛА СРІБЛО НА ФЕСТИВАЛІ», — детальніше читайте тут.