ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ЧОРНОМОРЦІ ПЕРШІ НА П'ЄДЕСТАЛІ: У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

15 апреля, 11:45

У Києві відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу серед юніорів та юніорок віком до 21 року.

Про це повідомляє «ІТ-3» з місця подій.

У змаганнях взяли участь волейболісти та волейболістки з різних регіонів країни, які продемонстрували свою майстерність та вирішучість на піску.

У категорії дівчат 1-е місце посіла пара Сердюк Еви та Романюк Дар'ї. Вони здобули звання майстрів спорту. У тяжкій боротьбі пара Шереметьєвої Дарії та Тарасенко Лізи здобули 3-є місце,поступившись у півфіналі команді з Хмельницького.

Молодші вихованки спортивної школи Ніценко та Качіоні та Гедзул — Дзінька посіли 9 та 13 сходинку цих змагань.

Хлопці теж показали гарний результат: Скрипниченко Єгор та Ушаков Савелій посіли 5-е місце, поступившись в боротьбі команді з м. Рівне.