ТВ
АРХИВ

ОЛІМПІАДА-2024: В УКРАЇНСЬКІЙ СКАРБНИЧЦІ З'ЯВИЛАСЬ СРІБНА МЕДАЛЬ

1 августа, 12:00

Україна виборола другу медаль на Олімпійських іграх-2024 в Парижі. Сергій Куліш виграв «срібло» в стрільбі з гвинтівки у трьох положеннях на дистанції 50 метрів.

У кваліфікації Куліш показав третій результат, набравши 592 бали з 600 можливих. Наш спортсмен відстав від лідера з Китаю Лю Юкуня всього на два очки.

До фіналу пройшли вісім найкращих стрільців. У фіналі Куліш посів друге місце з результатом 461,3 очка. «Золото» виграв китаєць Ліу Юкун з результатом 463,6 очка. Бронзу здобув Свапніл Кусале з Індії, набравши 451,4 очка.

Для 31-річного Куліша це друга олімпійська медаль. На Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро він виграв «срібло» у стрільбі з гвинтівки з 10 метрів.

Україну на літній Олімпіаді представляють 140 атлетів, які виступають у 23 видах спорту. Ігри в Парижі триватимуть до 11 серпня. Вболіваємо за українську збірну разом!