ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ПРИВЕЗЛИ ЗОЛОТО ДО ЧОРНОМОРСЬКА: В УМАНІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ ТА КАНОЕ

9 июля, 10:34

Командний чемпіонат України між ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат відбусвя з 3 по 7 липня в Умані. У змаганнях взяли участь 12 найсильніших команд з різних областей країни.

Про це повідомили у Чорноморській федерації каное.

Чорноморці продемонстрували високий рівень підготовки. Спортсмени виступали як в одиночних, так і в командних видах програми.

У перший день змагань Софія Орда та Дарʼя Дідик здобули золоту медаль на олімпійській дистанції С-2 500 м. Також ці дівчата, ще й у складі з Анастасією Ободянською, завершили змагання перемогою в естафеті 3х200м.

Успішно презентувала Чорноморськ та місцеву федерацію каное:

• Ніколь Матненко, яка фінішувала у фіналах на дистанціях 200 та 500 м, зайнявши 6-7 місця в одиночці.
        • Дмитро Головатий та Богдан Мошняцький, які в каное-двійці посіли 6-7 місця у фіналах на дистанціях 200 та 500 м.

Щиро вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар'єрі!

НОВИНИ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ

«ЗВУЧАТЬ «АКОРДИ ХОРТИЦІ»: ВИХОВАНКА ЧОРНОМОРСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ — ЛАУРЕТ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ», — детальніше тут.