В ЧОРНОМОРСЬКУ ВІДБУЛАСЬ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20 ноября 2023, 21:29
В Чорноморську добіг кінця 20-ий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. До заходу долучилось понад тисячу мешканців.
БІЛЬШЕ ПОДІЙ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ ЧОРНОМОРСЬК | ІТ-3. ПІДПИСУЙСЯ.
Про це «ІТ-3» повідомляє з місця подій.
Кінопокази, арт-терапії, майстер-класи — все це об’єднав в собі 20-ий міжнародний фестиваль. Для містян такий фестиваль проходив вдруге. Цьогоріч його темою став «Образ майбутнього — той, що ми будуємо самі спільними зусиллями».
Ми показали всі 10 фільмів, які запланували. Було 14 заходів, 9 локацій — таким чином просто дуже серйозний відбувся фестиваль. Дуже сумно, що він завершився, проте, ми плекаємо надію, що це буде постійний щорічний фестиваль кіно», — зазначив регіональний координатор фестивалю Олег Охредько.В рамках урочистої церемонії закриття фестивалю глядачам було продемонстровано фільм «Ліс». Відвідувачі вкотре змогли насолодитись українським кінематографом.Хочу сказати, що документальне кіно — воно важливе, складне і для того, хто знімає, і для того, хто дивиться. Але без нього ми не можемо мати дійсної картини сьогодення. І ція картина — ми її передаємо майбутньому поколінню», — начальниця відділу культури Юлія Крістанова.Регіональним представником 20-го Мандрівного Docudays UA в Чорноморську став Центр громадянської просвіти «Альменда» — громадська організація з Ялти, яка організовувала до окупації проведення Мандрівного фестивалю в Криму, а потім в Бердянську.ТРК «ІТ-3» виступив, безпосередньо, медіа-партнером цього заходу. Етапи проходження заходу можна переглянути на нашій сторінці у Facebook».
Я хочу зазначити, що телеканал «ІТ-3» завжди відкритий до співпраці, особливо у тих проектах, які націлені на розвиток нашої молоді, бо наша молодь — наше майбутнє», — журналіст телеканалу Єлизавета Шереметьєва.