ИНТЕРВЬЮ
СТАТЬИ
ТВ
АРХИВ

ЗАПЕКЛІ БАТАЛІЇ НА ПІСКУ: ВИХОВАНЦІ ЧОРНОМОРСЬКОЇ ДЮСШ — ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГАНЬ З ПЛЯЖНОГО ГАНДБОЛУ

4 июля, 09:38

З 27 по 30 червня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат. На турнір з'їхалися найкращі спортсмени з усієї країни, щоб поборотися за звання чемпіонів. У змаганнях взяли участь 4 команди, які протягом трьох днів демонстрували свою майстерність, стратегію та командний дух.

Про це повідомили в КДЮСШ Чорноморська.

Особливу увагу привернула команда Одеської збірної під керівництвом Маргарити Киричок, яка показала відмінну гру та стала абсолютним переможцем змагань.

Вихованці Чорноморської ДЮСШ – Мандажи Костянтин, Шинкарук Григорій, Федоров Михайло, Кареєв Максим, Білоус Владислав, Чебаненко Павло та Заіка Микола – продемонстрували високий рівень підготовки та злагоджену командну гру.

За підсумками змагань, у номінації «Найкращий воротар» переміг Михайло Федоров, який своєю блискучою грою заслужив це почесне звання.

Юнаки 2014 року народження під керівництвом тренера Альони Чуприни також гідно виступили, посівши 4-те місце. Цей результат свідчить про високий рівень підготовки молодих спортсменів та їхній потенціал для подальших успіхів.

Чемпіонат став яскравою подією в спортивному житті України, продемонструвавши високу майстерність учасників та організаційні здібності Ужгорода.

НОВИНИ ЗА ЦІЄЮ ТЕМОЮ

«БРОНЗОВИЙ ТРІУМФ: ЧОРНОМОРЕЦЬ ПІДКОРИВ ЄВРОПУ НА БАЙДАРЦІ-ЧЕТВІРЦІ», — детальніше у нашому Телеграм-каналі